Ale…naprawdę…?

Witajcie, witajcie :)!
Dziś rozwiejemy wasze wątpliwości :). Już kilka razy zostałyśmy zapytane, czy NAPRAWDĘ ugotowałyśmy te wszystkie piękne dania…??? Odpowiadamy: TAK :). I to nie raz ;)…Ponieważ, jak sami wiecie, nasze przepisy to autorskie pomysły, musiałyśmy kilkukrotnie gotować jedno danie – tak długo, aż zgadzały się proporcje, objętości i smak. A że smak testowało wymagające dwuosobowe jury: Sarunia i Janek, wierzcie nam, nie było łatwo ;)…
Dlatego o każdy nasz przepis jesteśmy spokojne.Każdy sprawdziłyśmy, spróbowałyśmy, a niektóre podjadałyśmy naszym dzieciom. Nasze przepisy, mimo iż nie zawierały cukru lub soli, są PYSZNE :)!
Nie możemy się już doczekać, kiedy książka wyjedzie z drukarni!!! Jeszcze ciepła, niemal pachnąca tymi wszystkimi smakołykami… a do tego jeszcze zdjęcia do każdego dania…mmhh :))!!

Czy Wy też czekacie na Maluszka na 6+ ;)…?

O&E

Przemyślenia na temat “Ale…naprawdę…?

 1. Chętnie zakupoenksiazke dla mpjej Corci.ju nie moge sie doczekac.

  1. Pani Joanno, gdy tylko książka będzie dostępna – będziemy dawać znaki :)! Pozdrawiamy!

 2. No super, a co z dziećmi przedszkolnymi nauczonymi bezcukrowo-bezsolnej diety eko-sreko (wg mądrości bio-sro)? Dostanie taki biedak czekoladę od rówieśników i rozstrój żołądka na tydzień. Abstrahując od mc donaldowych urodzin, czy szybkich wypadów, zaproponować będę musiał przekąskę jarmużową albo kulki z komosy ryżowej okraszone suszoną śliweczką, sama radość 😆😅!

  1. Panie Jacku nasza książka nie jest z nurtu eko-sreko :). Nasza książka promuje zdrowe żywienie niemowląt i małych dzieci. Zdrowe, czyli takie, które chroni je przed rozwojem chorób cywilizacyjnych. Jeśli zaś chodzi o przedszkolaki i czekoladę, lub o to co warto zaproponować dzieciom kilkuletnim- myślę, że to już zupełnie inny temat.
   Pozdrawiamy!

   1. są też dzieci żłobkowe… co w takim wypadku? Byłoby cudownie powstrzymać choroby cywilizacyjne – jak chociażby cukrzycę, miażdzycę, nowotwory, AIDS, czy anoreksję dzięki dietom (tych dla małych dzieci i niemowląt), ale cóż, tego by nawet wróżbita Maciej nie dokonał .

    1. Panie Jacku, mówiąc szczerze, nie bardzo rozumiem jak się ma AIDS i wróżbita Maciej do naszej książki? Dzieci młodsze, żłobkowe, czyli najczęściej takie,które ukończyły 1 rok życia są już traktowane nieco inaczej w zaleceniach żywieniowych towarzystw naukowych. Nie mówiąc już o dzieciach starszych, około 4-5 letnich. My w naszej książce skupiłyśmy się głównie na maluszkach od 6 miesiąca życia. Tak więc proszę wybaczyć, ale ośmielę się stwierdzić, że tu, dbając o prawidłowe nawyki żywieniowe, MOŻEMY powstrzymać wiele chorób. Mimo, iż nie jesteśmy wróżbitami, a „zaledwie” mądrymi rodzicami :).
     Pozdrawiam!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem komentarza. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do zapobiegania spamowi. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest M6+ Ewa Bajerek, Aleksandra Zima s.c. 32-242 Kraków, ul. Belwederczyków 5/44